22 Ağustos 2017 , Salı

Arkadaşına “ Öldü “ Şakası Yaptı, Eşi Baygınlık Geçirdi!

Gaziantep’te yaşanan olayda, bir arkadaşı esnaf olan yakın dostu Ömer Demirel’e şaka yapmak istedi. Belediyeyle konuşarak, arkadaşının öldüğü anonsunun yapılmasını istedi. Ama sonrasında olanlar oldu. Kocasının öldüğünü duyan Eşi, bakkal dükkanlarında fenalık geçirerek, bir anda yere düştü ve bayıldı…


Gaziantep’te yaşanan olayda, bir arkadaşı esnaf olan yakın dostu Ömer Demirel’e şaka yapmak istedi. Belediyeyle konuşarak, arkadaşının öldüğü anonsunun yapılmasını istedi. Ama sonrasında olanlar oldu. Kocasının öldüğünü duyan Eşi, bakkal dükkanlarında fenalık geçirerek, bir anda yere düştü ve bayıldı…

 

Olay Gaziantep’te yaşandı. Yakın dostuna şaka yapmak isteyen bir arkadaşı, Belediyeyle anlaşarak, arkadaşının Ölüm anonsunun yapılmasını sağladı. Her şey tamamdı. Ama unutulan bir şey, Ömer Demirel’in eşiydi. Bakkal dükkanları olan ve uzun zamandır bölgede esnaflık yapan aile, yine işlerinin başındaydı. Bu sırada belediyeden gelen anons, eşini gerçekten yıkacaktı. O an dükkanda Eşi duruyordu. Belediyeden gelen anonsta, “ Hacı Ahmet ve Zeynep Oğlu Ömer Demirel vefat etmiştir. Cenazesi Namazdan sonra kaldırılacaktır. “ Belediyen gelen bu anonsu duyan eş, gerçekten sinir krizi geçirdi. Ne yapacağını bilemedi. Şaka olduğu zaten aklına gelmedi. Sonrasında fenalaştı.

“ Fenalaştı ve Sonrasında Yere Düşerek Bayıldı! “

Anonsu duyduktan sonra sinir krizi geçiren Ömer Demirel’in eşi yere yığıldı kaldı. Sinir krizi geçirerek baygınlık geçirdi. Orada bulunan komşuları hemen müdahale ettiler. O sırada Ömer Demirel hemen bakkala koşarak geldi. Orada bulunan Komşuları da Ömer Demirel’i gördüğünde şaşırdı. Eşi de kendine geldiğinde Ömer Demirel’i karşısında gördü ve şaşkınlık yaşadı.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir