21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Avcılar’da Patlama! 1 Kişi Öldü

İstanbul Avcılar semtinde tekstil atölyesinde patlama oldu. Avcılar’da bulunan tekstil atölyesindeki patlama sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.


İstanbul Avcılar semtinde tekstil atölyesinde patlama oldu. Avcılar’da bulunan tekstil atölyesindeki patlama sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

İstanbul’un Avcılar semti sakinleri ani bir patlamayla büyük korku yaşadılar. Semt sakinleri patlamanın hemen ardından terör olayı olabileceği şüphesiyle korkulu anlar yaşadılar. İnsanlar olayın şokuyla sağa sola kaçışarak olay yerinden uzaklaşmaya çalıştılar.

Avcılar polis ekiplerinin olay yerine gelmesiyle beraber patlama sesinin tekstil atölyesinden geldiği anlaşıldı. Avcılar semtine yakın ambulanslar olay mahalline sevk edildi. Görgü tanıkları, patlamanın çok şiddetli olduğunu söylediler.

AVCILAR’DAKİ PATLAMADA 1 KİŞİ ÖLDÜ

Polis ekipleri ve itfaiyenin, patlama olan atölyede incelemelerinden sonra patlamanın buharlı ütünün henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı alev almasından kaynaklandığı öğrenildi.

Avcılar’daki tekstil atölyesindeki oatlama sonucunda 1 kişi yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Aynı patlamada olay yerinde bulunan 2 kişi ise hastanede tedavi altında bulunuyor.

Patlamadan dolayı atölyede büyük hasar oluştu. Atölye sahibi, ifadesi alınmak üzere polis karakoluna götürüldü.

 

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir