27 Temmuz 2017 , Perşembe

Ayşegül Terzi’ye Tekme Atan Saldırgan Yeniden Ceza Evinde!

İstanbul’da belediye otobüsünde hemşire Ayşegül Terzi’ye şort giydiği için tekme atan saldırgan Abdullah Çakıroğlu yeniden tutuklandı.


İstanbul’da belediye otobüsünde, hemşire Ayşegül Terzi’ye şort giydiği için tekme atan saldırgan Abdullah Çakıroğlu yeniden tutuklandı.

Geçen hafta Çarşamba günü mahkeme heyeti tarafından serbest bırakılan ardından Ağır Ceza Mahkemesi tarafından, Cumhuriyet Başsavcılığının itirazı ile tahliye kararı kaldırılan ve yeniden yakalama kararı çıkarılan, dün yeniden gözaltına alınan saldırgan Abdullah Çakıroğlu bugün tutuklandı.

YENİDEN CEZA EVİNDE

Çekmeköy Emniyet Müdürlüğüne getirilen ve geceyi burada geçiren Abdullah Çakıroğlu hakkında, öğleden önce sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklama kararı verildi.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir