22 Ağustos 2017 , Salı

Beton Mikserinin Altında Kalarak Can Verdi!

Kayseri’de yaşanan feci iş kazasında bir kişi hayatını kaybetti. İşe daha 16 gün önce başlayan 41 Yaşındaki çalışan, Beton Mikseri tamir etmek istersen, Fren boşalması yüzünden altına kaldı. Kontrolü sağlayamadı ve Mikserin altında kalarak feci şekilde hayata gözlerini yumdu…


Kayseri’de yaşanan feci iş kazasında bir kişi hayatını kaybetti. İşe daha 16 gün önce başlayan 41 Yaşındaki çalışan, beton mikseri tamir etmek istersen, fren boşalması yüzünden altına kaldı. Kontrolü sağlayamadı ve mikserin altında kalarak feci şekilde hayata gözlerini yumdu…

Henüz işe başlayalı 16 gün olmuştu. Ancak ölüm onu Mikser altında yakaladı. Beton Mikseri kullanan 41 Yaşındaki Ş.K, Mikserin arıza yapması üzerine tamir etmek istedi. Ancak o an feci şekilde Mikserin altında kalarak, hayata gözlerini yumdu.

Fren Boşaldı, Mikserin Altında Kaldı! 

41 Yaşındaki çalışan, Beton Mikserin arıza yaptığını fark etti. Hemen yol kenarına çekerek tamir etmek istedi. Mikseri tamire başladı. Gerekli ayarları yapmaya başladı. Ancak o sıra da Fren boşaldı. 41 Yaşındaki Ş.K Bunu çok geç fark etti.Aracın kontrolü bir anda kendisinden çıktı. O sırada alt bölümde olan çalışan, Mikserin altında kaldı.

Çalışma Arkadaşları Geldi, Ama Geç Kaldılar! 

 Mikserin altında kalan işçiyi arkadaşları fark etti. Ancak o sırada iş işten geçmişti. İşçi olay yerinde hayata gözlerini yumdu. Mikser altında kalması ve Mikserin çok ağır olması nedeniyle, feci bir ölüm yaşandı. Arkadaşları da bu görüntü karşısında yasa boğuldu. İşe başlayalı 16 gün olan Ş.K Adlı işçi, ne yazık ki ummadığı yada aklına gelmeyecek bir ölüm yaşadı.  Çalışma arkadaşları da “ Fren boşalmasından kaynaklı olarak, aracın kontrol kaybettiğinin “ altını çizdiler.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir