22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Böyle Anne mi? Olur! Bakın Ne Yapmış?


Ankara’da yaşanan olayda, 10 yaşındaki çocuğa yapılan işkence,  “ Bu kadarı da olur mu? “ sorusunu getirdi. 10 Yaşındaki çocuğuna, annesi tarafından her gün işkence yapılmış. Nedeni ise tamamen kan dondurucu. Sırf Babasına benziyor diye, çocuğuna her gün işkence yaparak, en son komalık derecesine getirmiş…

 

Ankara’da yaşanan olay, kanları gerçekten de dondurdu. 10 Yaşındaki çocuğuna, Babasına benzediği için her gün işkence yapan anne Ayşe Ö adlı kadın, Polisler tarafından gözaltına alındı. Bundan önce, apartmanda bulunan vatandaşlar tarafından anne şikayet edilmiş. Polisler evde inceleme yaptıktan sonra, 10 yaşındaki çocuğu “ Sevgi Evlerine “ yönlendirmişler. Bir süre orada kaldıktan sonra, Anne Ayşe Ö, çocuğunu özlediğini ve bir daha bu tarz işkenceler asla yapmayacağını söyleyerek, Sevgi Evlerinden çocuğunu tekrar geri almış. Ancak Ayşe Ö büyük bir yalan söylemiş. Devlet tarafından da çocuğuna bakması için kendisine maaş verilmiş. Ama anne babasına benzediği için çocuğa işkence yapmaya devam etmiş.

 “ Babasına Benzeyen Çocuğa Büyük İşkence! “

boyle-anne-mi-olur-bakin-ne-yapmisBabasının önceden annesine işkence yaptığı ortaya çıkıyor. Ama anne, sırf çocuğun babasına benzediği için, ona her gün işkenceler yapmaya devam ediyor.Çocuğu adeta Komalık yapıyor. Ama İşkence yapmaya devam ediyor. Çocuk ise kimselere derdini anlatamıyor. En son öldüğünü düşünerek, hastaneye bırakıp kaçıyor. Polisler ise kadını tekrardan buluyorlar.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir