24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Bursa ‘da Yangın Çıktı! 1 Ölü 2 Yaralı

Bursa ‘nın Nilüfer ilçesinde bulunan bir inşaat şantiyesinde yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin kısa sürede yangına müdahalesi daha büyük bir facianın önüne geçti.


Bursa ‘nın Nilüfer ilçesinde bulunan bir inşaat şantiyesinde yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin kısa sürede yangına müdahalesi daha büyük bir facianın önüne geçti.

Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı odunluk semtinde bir inşaat firmasının şantiyesinde yangın çıktı. Yangın çıktığını gören vatandaşlar hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bilgi verdiler. Olay yerine çok sayıda itfaiye aracı, 112 ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Alınan bilgilere göre odunluk semtinde bulunan bir inşaat firmasının şantiyesinde işçi barakalarının olduğu bölümde yangın çıktı. Çıkan yangının sebebi henüz belirlenemedi.

NİLÜFER ‘DE YANGIN

İnşaat şantiyesinin işçi  barakalarının olduğu bölümde çıkan yangın sebebiyle gökyüzünü yoğun duman kapladı. İnşaat şantiyesinin İzmir yolu üzerine yakın bir konumda olması sebebiyle, yoğun dumandan dolayı metro hattının geçici olarak kullanımı durduruldu. Duran metro hattından indirilen yolcular , otobüslerle İzmir yolu üzerinde gidecekleri yerlere taşındılar. Olaya kısa sürede müdahale eden itfaiye ekipleri sayesinde büyük faciadan dönüldü. Alınan bilgilere göre, çıkan yangında bir kişi öldü, 2 kişi ise yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralıların tedavisine devam ediliyor. Belli bir süre sonra yangını kontrol altına alan itfaiye ekipleri , yangının çıkış sebebi üzerine çalışmaya başladılar. Söndürülen yangının ardından Metro seferleri kaldığı yerden devam etti. Vatandaşları büyük korku ve paniğe sevk eden yangının çıkış sebebi henüz açıklanmadı. Bir kişinin ölmesi iki kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan yangın hakkında polis ekipleri soruşturma başlattı.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir