23 Temmuz 2017 , Pazar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Balıkesir’e Müjde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir’de toplu açılış törenine katıldı. Yaptığı konuşmada CHP liderine yüklendi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir’de toplu açılış törenine katıldı. Yaptığı konuşmada CHP liderine yüklendi.

ERDOĞAN BALIKESİR’DE KONUŞTU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir’de toplu açılış törenine katıldı. Toplu açılış töreni Balıkesir’in Kuvayi Milliye Meydanı’nda düzenlendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir’deki toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada bir çok konuya değindi. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Müdürü olduğu yıllardaki hastanelerin halini gösteren videoyu kendisini dinlemeye gelenlere izletti. Devamında da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ” hangi yüzle hala konuşmaya devam ediyorsun” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılış töreninde Balıkesirliler’e önemli iki müjde verdi. Erdoğan Balıkesir’e yeni bir hastane yapılacağını ve kısa süre içerisinde Balıkesir’in doğalgaza kavuşacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir’deki konuşmasından öne çıkan başlıklar şu şekilde ” Balıkesir gibi yeşilin, denizin ve dağların bu şekilde buluştuğu başka bir yer var mı ? Balıkesir’e iki yıldır gelememiştim. İki yılın ardından tekrar sizlerle birlikte olmaktan çok memnunum. Bu meydanı dolduran tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bugün Balıkesir’de yatırım bedeli 1 milyar 281 milyon lira olan eser ve hizmetin açılışını yapıyoruz. Balıkesir durağan seyrinde devam etmiyor. Yapılan yeni projelerle ilerlemeye devam ediyor. Tüm bürokratlar sizler için ellerinden geleni yapıyor” dedi.

Erdoğan Balıkesir’deki konuşmasına şu şekilde devam etti. ” Bugün biraz önce belirttiğim gibi 1 milyar 281 milyon lira değerindeki 78 projenin açılışında eğitime 418 derslik kazandırıyoruz. Ayrıca 200 kişi kapasiteli pansiyon ve 692 konutu Balıkesirliler ile buluşturuyoruz. Bunun yanında enerji nakil hatları, müftülük binası, ibadethane restorasyonları, futbol sahaları ve köprülü kavşakları Balıkesirlilerin kullanımına açıyoruz ” dedi.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir