Erdoğan ve Putin Görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin gündemle ilgili telefon görüşmesi yaptı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin gündemle ilgili telefon görüşmesi yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Lideri Putin, Suriye krizini ele almak için telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen telefon görüşmesinde Erdoğan ve Putin, Fırat Kalkanı Operasyonu çerçevesinde El Bab bölgesinde Türk askerlerini hedef  alan saldırı hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Erdoğan ve Putin, Halep’teki insani krize yönelik değerlendirmelerde de bulundu. İkilinin Halep’teki insanı krize çözüm bulmak için çalışmaların hızlandırılması konusunda görüş birliğine vardığı belirtildi.

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir