26 Temmuz 2017 , Çarşamba

FETÖ 5 Yaşındaki Çocuğu da Kullanmış!

FÖTÖ araştırmaları ve Operasyonlar kapsamında, Bylock konuşmalarına takılan kişiler yakalanmaya devam ediliyor. Onlardan biri de çok ilgin bir detaya sahne oldu. Daha 5 Yaşındaki çocuğu üzerine hesap açarak, Yurt dışı hesaplarına Milyonlar aktardığı net bir şekilde ortaya çıktı…


FETÖ araştırmaları ve Operasyonlar kapsamında, Bylock konuşmalarına takılan kişiler yakalanmaya devam ediliyor. Onlardan biri de çok ilgin bir detaya sahne oldu. Daha 5 Yaşındaki çocuğu üzerine hesap açarak, Yurt dışı hesaplarına Milyonlar aktardığı net bir şekilde ortaya çıktı…

 

FETÖ soruşturmaları kapsamında, çok önemli yakalanmalar ve suçlar ortaya çıkmaya devam ediyor. “ Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı “ tarafından ortaya çıkarılan konuşmalar da, çok önemli detaylara ulaşıldı. Bylock konuşmalarına takılan bazı detayların altı arandığın da, ortaya gerçekten çok büyük bir suç çıktı.

5 Yaşındaki Çocuğuna Banka Hesabı Açmış! 

Ankara Eski Emniyet Terörle Mücadele Müdür Yardımcısı olan Bayram Çiftçinin telefonları incelendi. Bylock konuşmalarında “ Cemaat Abisi “ adıyla anılan “ Erdem K. “ Adlı kişiye ulaşıldı. Konuşma detayları incelendiğin de ortaya ilginç bir detay çıktı. 5 Yaşındaki çocuğu üzerine hesap açarak, Tokyo’dan New York dolaylarına kadar, Milyar Dolarların aktarıldığı net bir şekilde anlaşıldı.

Eşi de Yurt Dışına Kaçarken Yakalanmıştı! 

Erdem K. İsimli kişinin eşi, tam 17 bavulla yurt dışına kaçarken yakalanmıştı. Olayların arkasından çocukları üzerine açılan hesaplardan, yurt dışına paraları aktardıkları öğrenildi. Bylock konuşmalarında paraların adres hesapları da ortaya çıkıyordu. Bu konuda detay verilmezken, soruşturma devam ediyor. Buradan gelecej ifadelerle beraber, diğer Bylock konuşmalarına bakılacak.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir