22 Ağustos 2017 , Salı

Galaxy Note 7’nin Patlamasını Hong Kong Umursamıyor

Samsung, güvenlik gerekçesiyle piyasadaki tüm Galaxy Note 7 telefonları geri çağırdı. Telefon sahiplerine ise para iadesi ya da muadili bir telefonla değişim hakkı tanıdı. Ancak Hong Kong Galaxy Note 7 satışlarına hala devam ediyor.


Samsung, güvenlik gerekçesiyle piyasadaki tüm Galaxy Note 7 telefonları geri çağırdı. Telefon sahiplerine ise para iadesi ya da muadili bir telefonla değişim hakkı tanıdı. Ancak Hong Kong Galaxy Note 7 satışlarına hala devam ediyor.

 

Samsung, güvenlik gerekçesiyle piyasadaki tüm Galaxy Note 7 telefonları geri çağırdı. Telefon sahiplerine ise para iadesi ya da muadili bir telefonla değişim hakkı tanıdı. Ancak Hong Kong, Galaxy Note 7 satışlarına hala devam ediyor.

Hong Kong, uzak doğu ülkelerinden gelen teknolojilere kapılarını açmak da tereddüt etmez. Ancak en son yaptığı davranış hiç de övünülecek türden değil. Firmanın geri çağırdığı, Amerika Hava Yolları’nın Kuruluşları’na kabul etmediği Galaxy Note 7 satışlarına Hong Kong’ta hala devam ediliyor. Üstelik telefon neredeyse üçte bir fiyatına satılıyor. Çok iyi özelliklere sahip son teknoloji ürün, insanlar tarafından alınmaya devam ediyor. Kullanıcılar yangın tehlikesini umursamıyor gibi görünüyor. Şimdi ise gözler Samsung’a çevrildi. Yetkililerin bu durum karşısında takınacağı tavır merak konusu.

 

 

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir