22 Ağustos 2017 , Salı

Gülen’in Kardeşi Bugün Yakalandı!


Fethullah Gülen’in uzun zamandır kaçak olan kardeşi bugün İzmir’de yakalandı. İzmir Gaziemir’de bir akrabasının evinde olduğu istihbaratı alan Ekipler, hemen operasyona başladı ve Kutbettin Güleni kaçmadan yakaladılar. Uzun zamandır hakkında arama kararı vardı. İzmir’de yakayı ele verdi…

 

FETÖ olaylarında sonra, Fethullah Gülene yakın olan isimler teker teker alınıyordu. Gülenin kardeşi olan Kutbettin Gülende, bu arananlar içerisinde yer almaktaydı. Memleketinden kaçarak farklı bir şehre giden Gülenin kardeşi, gelen istihbarat doğrultusunda İzmir’de yakalandı. Bir akrabasının evinde olduğu haberini alan Emniyet Ekipleri, Gaziemir de kaldığı eve operasyon yaptı. Kutbettin Gülen burada kaçamadı. Yakalanarak Emniyete sorgulanmak üzere getirildi. Uzun zamandır aranan Gülenin kardeşi, FETÖ olaylarına destek vermesi ve abisiyle gizli olarak görüşmesi suçlarından yakalandı. Fethullah Gülenin diğer kardeşleri ve kendisine yakın olan akrabaları da gözaltında. Şimdiye kadar akrabalarından yakın olan ve FETÖ darbe sürecine direkt destek verenler tutuklandılar.

 “ FETÖ Olaylarında Yakın Takipler Başladı! “

Kutbettin Gülenin yakalanmasından sonra, alınan ifadelerden sonra, Fethullah Gülene gizli yakınlığı olanlarda tespit edilerek, bu isimler üzerine de Operasyonlar devam ediyor. Yakın zamanda akrabalarından ve gizli görüşmeler yapan yakın arkadaşlarına kadar büyük çapta operasyonlar yapılacağı belirtiliyor. Fethullah Gülenin yaptıklarına destek verilmesi ve FETÖ olaylarını el altından destekleyenler, Polisler tarafından yakın markaja alınıyor.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir