Hakan Şükür’ün Babası Ev Hapsi Kararı İle Tahliye Edildi

Ünlü futbolcu ve eski milletvekili olan Hakan Şükür’ün babası Selmet Şükür ev hapsi kararı ile tahliye edildi.


Ünlü futbolcu ve eski milletvekili olan Hakan Şükür’ün babası Selmet Şükür ev hapsi kararı ile tahliye edildi.

Sakarya’da Fetullahçı Terör Örgütü – Paralel Devlet Yapılanması soruşturması kapsamında gözaltına alınıp tutuklanan Hakan Şükür’ün babası Selmet Şükür, sağlık sorunları nedeniyle ev hapsi kararı çıktı. Sakarya’da tutuklanan Selmet şükür 74 yaşında ve sağlık sorunları ile uğraşıyor. Hakan Şükür’ün babasının sık sık sağlık sıkıntısı yaşaması ve bu durmadan hastaneye sevk edilmesi üzerine tutuklulukları incelendi.

Selmet Şükür’ün yaşının ilerlemiş olması, sağlık durumlarıyla ilgili olarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin tansiyon, ağır şeker hastası olduğuna dair rapor vermesi üzerine mahkeme ev hapsi kararı ile tahliye edilmeleri yönünde karar verdi.

Dün gece çıkan bu tahliye kararı Sakarya Cezaevine gönderildi. Selmet Şükür tahliye süresinde Sakarya’daki evinde ikamet edecek ve elektronik kelepçe sistemi ile sürekli takip edileceği bildirildi.

AMERİKA’YA KAÇMIŞTI

Bilindiği gibi Selmet Şükür ’ün oğlu Hakan Şükür, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Amerika’ya kaçmıştı. Yapılan hain girişimin ardından ailesi ile Amerika’ya kaçan eski Galatasaraylı futbolcu Hakan Şükür, FETÖ’nün futbol imamlarından olduğu tahmin ediyor. FETÖ üyeliği suçundan hakkında yakalama kararı olan Hakan Şükür’ün, Türkiye’deki tüm mal varlığına el koyulmuştu.sss

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir