22 Ağustos 2017 , Salı

2 Yıldır Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Öğretmen Tutuklandı

İki yıldır cinsel istismara maruz kalan 4.sınıf öğrencisi durumu televizyondaki cinsel istismar haberini seyrederken anladı. İstismarcı öğretmen tutuklanarak cezaevine gönderildi.


İki yıldır cinsel istismara maruz kalan 4.sınıf öğrencisi durumu televizyondaki cinsel istismar haberini seyrederken anladı. İstismarcı öğretmen tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tunceli’de bir ilkokulda 4. sınıf öğrencisi olan M.M televizyonda cinsel istismar haberini izlerken, kendisinin de istismara uğradığını anladı. Annesine ‘Cinsel istismar ne demek?’ diye soran kız aldığı yanıt karşısında, kendisinin de öğretmeni tarafından o şekilde muamele gördüğünü söyledi. Durumu öğrenen anne dehşete düştü ve hemen eşine haber verdi. Aile ertesi gün çocuklarını okula göndermedi. M.M’nin okula gitmemesi üzerine öğretmen aileyi arayıp sorun olup olmadığını öğrenmek istedi. Öğretmene bir şey belli etmeyen aile Tunceli Cumhuriyet savcılığına giderek, öğretmen Serkan K. hakkında suç duyurusunda bulundu.

Küçük kızın ifadesi alınırken yanında bir uzman bulundu. Kızın ifadesinde göre; öğretmen Serkan K. kızı iki yıldır en arkada tek başına oturtuyordu. Derste bazen kızın yanına oturup diğer öğrencilere arkalarına dönmemeleri için kızıyordu. Küçük kıza da kimseye bir şey söylememesini tembih ediyordu. Kız da öğretmenin kendisini sevdiğini düşünüp kimseye bir şey anlatmamıştı. Ancak televizyondaki haberi görüp annesine cinsel istismarın ne demek olduğunu sorduğunda gerçek ortaya çıktı.

Nöbetçi cumhuriyet savcısı kızın ifadesi üzerine Serkan K. için gözaltı ve yakalanma kararı çıkardı.

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir