24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Isparta ‘da FETÖ Operasyonu

Isparta son dakika ! Isparta ‘da FETÖ ‘nün emniyet yapılanmasına yönelik operasyon yapıldı. 28 polis gözaltına alındı. Sorgu işlemeleri sürüyor.


Isparta son dakika ! Isparta ‘da FETÖ ‘nün emniyet yapılanmasına yönelik operasyon yapıldı. 28 polis gözaltına alındı. Sorgu işlemeleri sürüyor.

FETÖ terör örgütünün yapılanmasına yönelik mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Yurdun birçok yerinde FETÖ terör örgütünün kamu kurumlarındaki yapılanmaları, maliye yapılanması ve sosyal hayattaki bir yapılanması çökertiliyor.

2016-11-28-11-25-29

FETÖ ISPARTA ‘DA DA ÇÖKTÜ ! SON DAKİKA

Isparta İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü de bu kapsamda çalışmalar yürütüyordu . Yapılan çalışma sonucunda FETÖ terör örgütünün emniyet yapılanmasına bir darbe daha vuruldu. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bugün yaptıkları operasyonla 28 emniyet personelini gözaltına aldılar. Gözaltına alınan şüphelilerin ifadelerinin alınması bittikten sonra savcılığa sevk edilecekler.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir