24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Zeytinburnu ve Fatih ‘te İki Gün Su Yok

İki kıtayı birbirine bağlayacak olan Avrasya Tüneli yapım çalışmaları sebebiyle İstanbul ‘un Zeytinburnu ve Fatih İlçelerinde iki gün süreyle su kesintisi yapılacak.


İki kıtayı birbirine bağlayacak olan Avrasya Tüneli yapım çalışmaları sebebiyle İstanbul ‘un Zeytinburnu ve Fatih İlçelerinde iki gün süreyle su kesintisi yapılacak.

iski

Avrasya Tüneli çalışmaları Zeytinburnu ve Fatih İlçelerinde 8 – 9 Kasım’da su kesintisi yapılmasına sebep olacak. İstanbul’un iki büyük ilçesinde 8-9 Kasım tarihleri arasında su kesintisi uygulanacak.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) su kesintisi ile ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada , yapımı devam eden Avrasya Tüneli yapım çalışmaları kapsamında isale hattı bağlanacağı için Zeytinburnu ve Fatih İlçelerindeki bazı mahallelerde 8 – 9 Kasım tarihleri arasında su kesintisi yapılacağı ifade edildi.

İSTANBUL ‘UN ZEYTİNBURNU VE FATİH İLÇELERİNDE SU KESİNTİSİ YAPILACAK

İstanbul ‘da 8 Kasım Salı saat 10.00 ile 9 Kasım Çarşamba saat 16.00 saatleri arasında su kesintilerinin yapılacağı       mahalleler : Fatih İlçesi Cankurtaran Mahallesinde, Sultanahmet Mahallesinde, Alemdar Mahallesinde, Binbirdirek Mahallesinde, Küçük Ayasofya Mahallesinde su kesintisi yapılacak. Şehsuvarbey Mahallesinde, Muhsine Hatun Mahallesinde, Mimar Kemalettin Mahallesinde, Katip Kasım Mahallesinde su kesintisi yapılacak. Nişanca Mahallesinde, Mesihpaşa Mahallesinde, Aksaray Mahallesinde, Haseki Sultan Mahallesinde su kesintisi yapılacak. Cerrahpaşa Mahallesinde, Kocamustafapaşa Mahallesinde, Yedikule Mahallesinde, Silivrikapı Mahallesinde, Sümbül Efendi Mahallesinde ve Mevlanakapı Mahallesinde su kesintisi yapılacak.  Zeytinburnu İlçesinin tamamında su kesintisi yapılacak.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir