27 Temmuz 2017 , Perşembe

KARADENİZ’DE KAR

Batı ve Doğu Karadeniz’de bu gece kar ve karla karışık yağmur bekleniyor. Yağması beklenen kar bir çok yer için yılın ilk karı olacak.


Batı ve Doğu Karadeniz’de bu gece kar ve karla karışık yağmur bekleniyor. Yağması beklenen kar bir çok yer için yılın ilk karı olacak.

Meteoroloji’den yapılan açıklamaya göre, Batı ve Doğu Karadeniz’de bu akşam beklenen kar ve karla karışık yağmurun yarın da etkili olacağı ifade edildi. Açıklamaya göre yağışın Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile İç Anadolu’nun kuzeydoğusunda da görülmesi bekleniyor.

Bir çok yerde yılın ilk karı olacağı için herkesin dikkatli olması isteniyor. Karadeniz’den gelecek soğuk hava dalgası tüm yurdu etkisi altına alacak. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde ülke genelinde bir çok yerde hafif zirai don olayı gerçekleşebilir. Zirai faaliyet ve seracılıkla uğraşan vatandaşlarımızın tedbirli olması gerekecek.

Karadeniz’in iç kesimleri, İç Ege, Marmara’nın güneydoğusu, İç Anadolu, Göller Yöresi ve Doğu Anadolu’nun kuzeyi bu gece ve yarın sabah, Karadeniz’in iç kesimleri, Marmara’nın güney ve doğusu, İç Ege, İç Anadolu, Akdeniz’in iç kesimleri ve Doğu Anadolu yarın gece ve çarşamba sabahı, Karadeniz’in iç kesimleri, İç Ege, İç Anadolu ve Doğu Anadolu, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu çarşamba gecesi ve perşembe sabahı don görülmesi beklenen yerler.

 

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir