26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Kızına Kızdı, Saçlarını Kökten Kesti!


Sınıf arkadaşının saçlarıyla dalga geçmesi üzerine, kızın annesi saçlarını kökten kazıdı. Kanser tedavisi gören sınıf arkadaşıyla dalga geçen kızın annesi, bu duruma çok sinirlendi. Kızının eve gelmesini bekleyen anne çok sinirliydi. Kızının saçlarını kökünden keserek sinirini bu şekilde aldı…

 

Kanser tedavisi gördüğü için, ilaçlardan dolayı saçları dökülen sınıf arkadaşıyla dalga geçen bir kız, annesi tarafından büyük bir ceza aldı. Annesi kızına çok fazla sinirlendi. Kanser olan arkadaşıyla dalga geçmesine çok içerlenen anne, eve geldiğinde kızının saçlarını kökünden kesti. Kız ise bir şey yapamadı. Bu durum karşısında ciddi anlamda üzülen kız bağırmaya başladı. Anne ise öfkeli olduğunu anlattı. Sınıf arkadaşının saçlarıyla alay eden kız, sonrasında bunu annesine anlattı. Annesi de bu durum karşısından ciddi anlamda sinirlendi. “ Neden arkadaşınla böyle kavga  ediyorsun terbiyesiz” diyerek, sonrasında kızın saçlarını kökten kesti. Saç kesimi sırasında kız çığlık atarak annesini durdurmak istedi. Ama  annesi o kadar kızmıştı ki, kızın feryatlarını bile duymadan, saçlarını kesti ve öfkesini dindirdi.

“ Kız Çığlık Atarak, Apartmandakileri Ayağa Kaldırdı “

Annesinin saçlarını kökten kesmesi üzerine ağlamaya ve çığlıklar atmaya başlayan genç kız, apartmandakileri de ayağa kaldırdı. Annesi, “ Arkadaşının durumunu anlasın, bir daha böyle sağlık durumlarında dalga geçmesin “ diyerek, kızını cezalandırdığını belirtti. Herkes olanlara çok şaşırdı.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir