21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Kızını Yerde Gördü, Göz Yaşlarını Tutamadı!

Antalya’da korkunç bir kaza yaşandı. Karşıdan karşıya geçmeye çalışan gen bir kıza araba çarptı. Ayağına darbe alan genç kız, yol üzerine düştü kaldı. Ülkü Yıldızlı adlı genç kısa, bilincinin yerinde olması sayesinde babasını arayarak haber verdi. Babası olay yerine gelerek, kızını görünce göz yaşlarını tutamadı…


Antalya’da korkunç bir kaza yaşandı. Karşıdan karşıya geçmeye çalışan genç bir kıza araba çarptı. Ayağına darbe alan genç kız, yol üzerine düştü kaldı. Ülkü Yıldızlı adlı genç kıza, bilincinin yerinde olması sayesinde babasını arayarak haber verdi. Babası olay yerine gelerek, kızını görünce göz yaşlarını tutamadı…

 

Antalya’da yaşanan kaza da, baba dramı gerçekten üzdü. Ülkü Yıldızlı adlı genç kız, karşıda karşıya geçmeye çalışırken, 07  NE 69 Plakalı araç sahibi Hakan Taylı adlı kişi, kıza çarptı. Aracın sol kenarıyla kızın bacağına çarptığı için, genç kız yol üzerinde düştü kaldı. Çevredekiler hemen kızın yanına geldi. Sonrasında kız acı içinde kıvranırken, babasını aramak istedi. Bilinci yerinde olduğu için, babasının numarasını da telefonundan çıkardı ve arayarak, olay yerine çağırdı. Genç kızın babası olay yerine geldiğinde, kızını yerde gördü. Acı içinde Ambulans bekleyen kız, babasından yardım istiyordu. Babası da Ambulansı göz yaşları içinde kızıyla beraber bekledi.

“ Spor Ayakkabılarını Çıkartarak, Yastık Gibi Başına Koydu! “

Kızının spor ayakkabılarını çıkartarak, baş altına yastık gibi koydu. Sonrasında ise göz yaşlarını tutamadı. Ambulans beklerken de üzgündü. Polisler de olay yerine geldi ve kazanın gerçekleşme nedenini araştırmaya başladı. Şoför de Emniyete götürüldü. Ambulans ekipleri gelerek, kızı hastaneye götürdüler. Babası ise Ayakkabılarıyla beraber kızının yanında gitti.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir