21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Kocaelinde Düğünde Kavga

Kocaelinde, halaybaşı olma yüzünden düğünde kavga çıktı. Kavganın sonucunda 4 kişi yaralandı, 1 kişinin hayati tehlikesi var.


Kocaelinde, halaybaşı olma yüzünden düğünde kavga çıktı. Kavganın sonucunda 4 kişi yaralandı, 1 kişinin hayati tehlikesi var.

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde bulunan Cumhuriyet Mahallesinde dün yapılan bir düğünde kavga çıktı. Dün akşam yapılan düğünde, halay müziğinin çalınmasıyla beraber kavganın fitili ateşlenmiş oldu. Akrabalardan Ö.K. düğünde halay başı olmak istedi ancak diğer ailenin davetlilerinden bir kişinin Ö.K.’yı halaybaşına geçirmek istememesiyle başlayan tartışma büyüdü. Araya diğer davetlilerin girmesiyle ortalık yatıştırıldı.

Bu olaya sinirlenen Ö.K. durumu içine sindiremeyerek salonu terk etti ve dışarda tartıştığı kişiyi beklemeye başladı. Tartıştığı kişi ve arkadaşlarının dışarıya çıkmasıyla beraber, arabasını tartıştığı kişilerin üzerlerine sürerek 4 kişinin yaralanmasına sebep oldu. İnsanlara çarptıktan sonra aracını orada bırakarak kaçan Ö.K., aynı ilçede bulunan akrabalarının evinde saklanmaya başladı.

Olay yerine gelen polis ekipleri araştırmalara başladı. Bu esnada Ö.K., polis ekiplerini arayarak teslim olacağını söyledi. Ö.K. gözaltına alındı.

Yaralanan 4 kişinin tedavileri Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam ediyor. Yaralı şahıslardan birinin hayati tehlikesinin bulunduğu gelen bilgiler arasında.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir