21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Trt 1’de Bu Akşam ‘Şarttlı Tahliye’ Filmi Ekrana Gelecek.

TRT’nin sinema’ya büyük ivme kazandırması beklenen projesi, ‘TRT TV Filmleri’nin’ meyvelerinden olan, başrollerini Cengiz Küçükayvaz, Kerem Alışık ve Tuncer Salman’ın paylaştığı ‘Şartlı tahliye’ adlı komedi filmi ilk kez izleyiciyle buluşacak. TRT 1’in yayınlayacağı ‘Şartlı Tahliye’ 20:00’da ekranlara gelecek.


TRT’nin sinema’ya büyük ivme kazandırması beklenen projesi, ‘TRT TV Filmleri’nin’  meyvelerinden olan, başrollerini Cengiz Küçükayvaz, Kerem Alışık ve Tuncer Salman’ın paylaştığı ‘Şartlı tahliye’ adlı komedi filmi bu akşam izleyiciyle buluşacak. TRT 1’in yayınlayacağı ‘Şartlı Tahliye’ 20:00’da ekranlara gelecek.

 

TRT’nin sinema’ya büyük ivme kazandırması beklenen projesi, ‘TRT TV Filmleri’nin’  meyvelerinden olan, başrollerini Cengiz Küçükayvaz, Kerem Alışık ve Tuncer Salman’ın paylaştığı ‘Şartlı tahliye’ adlı komedi filmi ilk kez izleyiciyle buluşacak. TRT 1’in yayınlayacağı ‘Şartlı Tahliye’ 20:00’da ekranlara gelecek.

‘İkimizin Yerine’ Filminden Rekor

sart1

KONUSU

Çocukluktan beri arkadaş olan 3 kafadar, yaptıkları soygun neticesinde 30 yıl yatmıştır. 30 yıl sonra hapistan çıkarak özgürlüklerine kavuşmuştur. Hedefleri soygun ganimeti altınları gömdükleri yere giderek, gömüyü bulmak ve kaybolan yılların acısını çıkartmaktır. Ancak işler planladıkları gibi gitmez, daha dışarı çıkar çıkmaz başlarını derde sokarlar ve kendilerini içinden çıkılmaz bir kovalamacanın içinde bulurlar.

sart

 

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir