22 Ağustos 2017 , Salı

Koyun Otlatan Kız Ortadan Kayboldu!

Olay Adana’da meydana geldi. 30 Yaşındaki Emine Turgut, yeğenleriyle beraber Nehir kıyısına doğru Koyut otlatmaya gitmişti. Yeğenleri biraz uzaklaştıktan sonra, Turgut’un yanına gelen Silahlı adamlar, onu oradan kaçırdılar. Yeğenleri uzaktan gördü ama bir şey yapamadılar…


Olay Adana’da meydana geldi. 30 Yaşındaki Emine Turgut, yeğenleriyle beraber Nehir kıyısına doğru Koyut otlatmaya gitmişti. Yeğenleri biraz uzaklaştıktan sonra, Turgut’un yanına gelen silahlı adamlar, onu oradan kaçırdılar. Yeğenleri uzaktan gördü ama bir şey yapamadılar…

 

Emine Turgut, yeğenleriyle beraber nehir kıyısında koyun otlatmaya çıkmıştı. Her şey çok güzel giderken, biranda ortalık karıştı. Yeğenleri manzaraya bakmak için biraz uzaklaştığında, Emine Turgut’un yanına silahlı adamlar gelerek, Turgut’u olay yerinden zorla kaçırdıkları ortaya çıktı.

“ Karanlık Bir Odadayım, Beni Kurtarın! “

Olaydan 3 gün sonra babası Orhan Turgut’ a bir telefon geldi. Arayan Emine Turgut’tu. “ Baba, Karanlık bir odadayım, beni kurtarın! Ölebilirim “ dedikten sonra telefon kapandı. Baba Turgut, hemen emniyete gitti.

“ Telefona Bir Daha Ulaşılamadı! “

Emine Turgut babasını aradıktan sonra bir daha haber alınamadı. Çünkü telefon numarası artık kapalıydı. Emniyet olayın peşine hızla düşerken, Ailesi ise “ Özgecan’ın başına gelenler kızlarının başına gelebilir “ diye korku içinde bir haber bekliyor. Telefon sinyalinin kaybolmasının ardından, Emine Turgut’tan somut bir haber daha alınamadı.

“ Yeğenleri Şok İçinde! “

Olay günü Emine Turgut’un yanında yer alan yeğenleri, uzaktan saldırganları gördüklerini ancak tam olarak  yüzlerini ve şekillerini göremediklerini belirtirken, olaydan sonra şok olduklarını söylüyor. Polisler olayın olduğu yerde delik aramakta. Ancak şuana kadar somut bir adım ne yazık ki atılmadı.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir