26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Mecliste Gizli Kamera Skandalı

MHP milletvekili Saffet Sancaklı ‘nın meclisteki makam odasına gizli kamera takılıp söküldüğü ortaya çıktı.


MHP milletvekili Saffet Sancaklı ‘nın meclisteki makam odasına gizli kamera takılıp söküldüğü ortaya çıktı.

MHP milletvekili Saffet Sancaklı ‘nın meclisteki makam odasında Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri araştırma yaptı. Olay yeri inceleme uzmanlarının yaptığı inceleme sonucunda şok edici bir sonuç ortaya çıktı.

2016-11-11-16-21-56MHP milletvekili Saffet Sancaklı ‘nın odasının tavanında gizli kamera yerleştirilip, sonradan söküldüğünü belirleyen polis ekipleri araştırmayı derinleştirdi.

SAFFET SANCAKLI ‘NIN ODASINDA GİZLİ KAMERA

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay , bu olayın kabul edilemez bir şey olduğunu söyledi. Bir yandan emniyet güçleri araştırması sürdürürken , bir yandan da TBMM Başkanlığının da olaya müdahil olması gerektiğini söyledi.

Erkan Akçay, gizli kamerayı oraya koyanların kim olduğunun ve amaçlarının ne olduğunun mutlaka ortaya çıkarılması gerektiğini söyledi.

GİZLİ KAMERAYA PARTİLERDEN ORTAK TEPKİ

AK Parti Grup Başjanvekili Naci Bostancı , ortaya çıkarılan durumun vahim ve kabul edilemez bir durum olduğunu belirtti. TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ise olayın ciddiyetle araştırılacağını ve sürece müdahil olunacağını ifade etti. CHP ‘den de gizli kamera konulması ile ilgili sert tepki geldi. CHP Grup Başkanvekili bu kamerayı makam odasına koyanlar , insanların yatak odalarına da gizli kamera koyabilirler dedi.

 

 

 

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir