20 Şubat 2017 , Pazartesi

Müdürüne Makamında Silahla Saldırı

Olay Adnan Büyükşehir Belediyesinde meydana geldi. Adana Büyükşehir Belediyesi çalışanı Fatih G., aynı yerde çalıştığı Özel Atik ve geri Dönüşüm Tesisleri Şube Müdürü Çağrı Ün’e makamında silahla saldırı gerçekleştirdi.


Olay Adnan Büyükşehir Belediyesinde meydana geldi. Adana Büyükşehir Belediyesi çalışanı Fatih G., aynı yerde çalıştığı Özel Atik ve geri Dönüşüm Tesisleri Şube Müdürü Çağrı Ün’e makamında silahla saldırı gerçekleştirdi.

Yaşanan olay bu sabah saatlerinde Geri Dönüşüm Tesisleri’nde meydana geldi. Kurum personeli olan Fatih G. Özel Atık ve Geri Dönüşüm Tesisleri Müdürü olan Çağrı Ün’ün odasına girdi. Nedeni henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı iki çalışan tartışmaya başladı. İkilinin arasındaki tartışma giderek alevlendi. Tartışmaya daha fazla dayanamayan Fatih G. belinden çıkardığı silah ile Özel Atık ve Geri Dönüşüm Tesisleri Müdürü Çağrı Ün’ü bacaklarından vurdu.

Yaralanan müdür Çağrı Ün tedavi için hemen Seyhan Uygulama Hastanesine götürüldü. Silahlı saldırıda bulunan Fatih G. ise olay yerinden hemen kaçarak ortalıktan kayboldu. Özel Atık ve Geri Dönüşüm Tesisleri Müdürü olan Çağrı Ün’ün, son seçimlerde MHP’den milletvekili aday adayı olan Ali Ün’ün oğlu olduğu öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken ve kaçan Fatih G.’yi yakalamak için operasyon başlattı.

Check Also

Kapadokya’nın Yer Altı Şehirleri

Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesindeki tarihi yer altı şehirleri, her yıl yüz binlerce turisti gizemli bir yolculuğa çıkarıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir