21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Müebbet Cezası Aldı, Tahrik Edildi Diye Ceza İndi!


Erzurum’da yaşanan Cinayet olayında, dedektif gibi çok derin izleri süren Koca, eşinin ilişkisi olduğunu anladı. Sonrasında ise adamı öldürdü. Bu yetmezmiş gibi, Uçakla gelerek cenazeye katıldı. Ama sonrasında olayın arkasında yatan nedenlerde ortaya çıktı. Bu nedenle Müebbet cezası verilmişti…

 

Erzurum’da yaşanan olayda, büyük bir cinayet olayı yaşandı. Eşinin bir adamla ilişkisini olduğundan şüphelenen ve bu yüzden karısını her yerde takibe alan Orhan Fırat, eşinin ilişkisi olduğu Taksici Abdulrezak Erol’u öldürdü. Olayı ise aynı bir dedektif gibi iz sürerek öğrendi. Eşinin beyinsel açıdan bazı hastalıkları olduğu için İstanbul’a götüren Orhan Fırat, burada taksici olan ve uzaktan da akrabası olduğunu belirten taksiciden şüphelendi. Eşinin telefonunun da susmaması üzerine, daha çok şüphelenmeye başladı. Şüpheler giderek büyüdü. Bu nedenle de karısının telefonuna gelen mesajları, kendi telefonuna yönlendirdi. Sonrasında zaten gerçekleri öğrendi.

 “ Öldürdü ve Sonra Cenazesine Katıldı! “

Orhan Fırat tüm gerçekleri öğrendikten sonra, Taksici olan uzaktan akrabasını hiç düşünmeden öldürdü. Eşi de sesini çıkaramadı. Sonrasında suçluyu Polisler de ilk başta tespit edemedi. Ama bazı bilgiler incelendiğinde, Orhan Fırat’ın suçlu olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine de yakalandı. Ama, öldürdükten sonra Uçakla tekrar memlekete dönerek, cenazesine katıldı.  Bu olayda gerçekten insanlar tarafından hayretle karşılandı.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir