21 Ağustos 2017 , Pazartesi

POMEM SONUÇLARI AÇIKLANDI

Emniyet Genel Müdürlüğü POMEM sonuçlarını Polis Akademisi Başkanlığının internet sitesi üzerinden yayınladı. Yedek kazananların sonuçları daha sonra yayınlanacak.


Emniyet Genel Müdürlüğü POMEM sonuçlarını Polis Akademisi Başkanlığının internet sitesi üzerinden yayınladı. Yedek kazananların sonuçları daha sonra yayınlanacak.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından POMEM sonuçları açıklandı. Günlerdir adaylar merakla POMEM sonuçlarının açıklanmasını bekliyorlardı. Emniyet Genel Müdürlüğü akşam saatlerinde POMEM sonuçlarını açıklayarak, adayların merakına son verdi.

POMEM SONUÇLARI , POLİS AKADEMİSİ İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANDI

POMEM 18. dönem sınav sonuçları , Polis Akademisi internet sitesinde yayınladı. POMEM 18. dönemde 9.000 erkek polis adayı ve 1.000 kadın polis adayı eğitim görecek. POMEM adaylarına sınav sonuçları posta yoluyla gönderilmeyecek. Adaylar internet sitesi dışında sınav sonucunu öğrenemeyecekler.

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ  , YEDEKLERİ DAHA SONRA AÇIKLAYACAK

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, POMEM ‘ i yedek olarak kazanan adayların sonuçlarının daha sonra açıklanacağı belirtildi. Ayrıca açıklamada, asil kazanan adaylarda olduğu gibi yedek kazanan adayların sonuçları da posta yoluyla gönderilmeyecek. Adaylar sonuçlarını internet sitesi üzerinden takip edecekler.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir