22 Temmuz 2017 , Cumartesi

RİZE İKİZDERE ‘DE KAHVEHANE TARANDI

Rize İkizdere İlçesi Güneyce kasabasında kahvehane tarandı. İkizdere İlçesindeki çatışmada 3 kişi öldü. Rize ‘deki çatışmada 6 kişi de yaralandı.


Rize İkizdere İlçesi Güneyce kasabasında kahvehane tarandı. İkizdere İlçesindeki çatışmada 3 kişi öldü. Rize ‘deki çatışmada 6 kişi de yaralandı.

Aralarında husumet bulunan iki grubun hesaplaşması bu sefer kanlı bitti. Rize İkizdere ilçesi Güneyce kasabasında bir kahvehane tarandı.

RİZE İKİZDERE ‘DE 3 ÖLÜ

Aralarındaki husumetin ne olduğu henüz belirlenemeyen iki grup, Rize İkizdere ilçesinde hesaplaştı. Kanlı hesaplaşma sonucu 3 kişi öldü, 6 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Gelen bilgilere göre Rize İkizdere ilçesindeki çatışmada hafif makineli tüfekler kullanıldı. Yaşanan çatışmada Yaşar Akyıldız, Abdullah Öztürk ve henüz kimliği açıklanmayan bir kişi olay yerinde öldü.

Yaralanan 6 kişi Rize Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralıların tedavisine devam ediliyor. Yaşanan çatışma ile ilgili İkizdere savcılığı soruşturma başlattı.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir