24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Rüzgar Çetin Hapisten Çıktı, Babasına Koştu!


Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-10-04 07:19:17Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Sarhoş bir halde araç kullandığı gece, yol kenarında duran Polis aracına çarpan Rüzgar Çetin, bir Polisi Şehit etmişti. Sonrasında şehit Polisin eşi Rüzgar Çetinden şikayetçi olarak, Mahkemede hesaplaşacağını belirtmişti. Sonrasında Şehit Polisin eşi şikayetini bazı nedenlerden dolayı geri çektiğini belirtti…

 

Sinan Çetinin oğlu Rüzgar Çetin, artık hapisten çıktı. Yaklaşık 8 aydır hapiste olan ve Mahkemesini bekleyen Rüzgar Çetin, Şehit Polis eşinin şikayetini çekmesi üzerine, Hapisten çıktı. Alkollü araç kullandığı gece, yol kenarında devriye için bekleyen Polis aracına vuran Çetin, bir Polisin Şehit olmasına neden olmuştu. Sonrasında Polisler Rüzgar Çetini tamamen haksız bularak, Savcılığa sevk ettiler. Rüzgar Çetin yaklaşık 8 aydır hapishanedeydi. Şehit Polis eşi, bazı nedenlerden dolayı, Rüzgar Çetinin annesine dayanamaması üzerine, Şikayetini geri çektiğini belirtti. Rüzgar Çetin, bunun üzerine tahliye oldu. Ama Sosyal medya da tepkiler çığ gibi yağmaya başladı. Rüzgar Çetinin tahliye olmaması gerektiği ve Eşi şikayeti çekse de, Adaletin bunun peşini bırakmaması gerektiği savunuldu.

“ Tahliye Oldu, Babasına Koşarak Sarıldı! “

Rüzgar Çetin tahliye olduktan sonra, eve giderek babasına sarıldı ve bu resim TV kanalından yayınlandı. Rüzgar Çetinin bitkin halde olması da resimde dikkatleri çekti. Ama sosyal medya da tahliye olmasıyla ilişkin tepkiler büyüyerek devam ediyor.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir