22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Son Dakika Şırnak

Düzenlenen operasyonda Şırnak ‘ın Bestler Dereler bölgesinde yapılan operasyonda 6 terörist öldürüldü. Şırnak Valiliği son gelişme ile ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, Bestler Dereler bölgesinde yapılan operasyonda PKK’lı 6 terörist öldürüldüğü belirtildi. Bölgede operasyonların devam ettiği açıklandı.


Düzenlenen operasyonda Şırnak ‘ın Bestler Dereler bölgesinde yapılan operasyonda 6 terörist öldürüldü.  Şırnak Valiliği son gelişme ile ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, Bestler Dereler bölgesinde yapılan operasyonda PKK’lı 6 terörist öldürüldüğü belirtildi. Bölgede operasyonların devam ettiği açıklandı.

sir-2

ŞIRNAK ‘TA SON DAKİKA : 6 PKK ‘LI TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

PKK ‘ya yönelik yapılan operasyonlar tüm yurt genelinde aralıksız devam ediyor. İçişleri Bakanlığı terörle mücadele kapsamında yapılan faaliyetlerle ilgili kamuoyuna bilgi verdi. Verilen bilgide, yurt genelinde 2 büyük çaplı, 2 orta çaplı, 65 küçük çaplı operasyonun devam ettiği bildirildi.

Şırnak Bestler Dereler bölgesinde yapılan operasyonla 6 PKK ‘lı terörist silahlarıyla beraber etkisiz hale getirildi. Güvenlik güçlerinin operasyonları azim ve kararlılıkla devam ediyor. Öldürülen teröristlerin PKK terör örgütünde büyük şok yarattığı gelen bilgiler arasında. Şırnak Bestler Dereler bölgesi arazisinin yapısı itibariyle güvelik güçlerinin operasyon yaparken zorlandığı bölgeler arasında yer alıyor. Bu durum teröristlerin bu bölgede kendilerini daha güvenli hissetmelerine sebep oluyordu.

Bunun yanında, Şenyayla bölgesinde dün 19.00 sularında çok sayıda birliğin katıldığı büyük bir operasyon başlatıldı. Bu operasyonla bölgede bulunduğu değerlendirilen teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amaçlanıyor.

 

 

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir