26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Teröristler Uykularında Vuruldular!


Şırnak’ta devam eden operasyonlarda, dağlık bir kesimde Uyku Tulumlarında uyuyan Teröristler, İHA’larla vuruldu. Güvenlik güçleri mağara alanlarında operasyon aramalarına devam ediyordu. Bugün sürülen izlerde, teröristlerin mağara önünde uyudukları haberi geldi. Hava operasyonu yapılarak, 9 terörist öldürüldü…

 

Teröristler uykusunda yakalandılar. Şırnak’ta mağara alanlarına yapılan operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Güvenlik Güçleri, Mağara alanlarında özellikle saklanma riski olan yerlerde aramaları hızlandırarak, teröristlerin olma ihtimali yüksek olan kısımlara operasyon yapmakta. Şimdiye kadar birçok terörist bu alanlarda etkisiz hale getirildi. Bugün Şırnak’ta dağlık bir arazi üzerinde, mağara önünde teröristler uyku tulumları içinde uyumaktaydılar. Güvenlik Güçleri çok iyi iz sürerek, bu teröristlerin izine yaklaştılar. Sonrasında ise teröristlere havadan bir operasyon yapılması istendi. Havadan yapılan operasyonlarda, İHA’lar tarafından 9 terörist vuruldu. 2 Teröriste kaçmak istedi.

 “ 2 Teröriste Etkisiz Hale Getirildi! “

Kaçmaya çalışan 2 terörist Güvenlik güçlerinden habersizdi. Mağaraya girmeye çalışan teröristleri Güvenlik güçleri hemen etkisiz hale getirdiler. Mağara içinde çok sayıda Mühimmat ele geçirildi. Ayrıca bölgede mağara alanlarına ve yüksek kesimlere operasyonlar hız kesmeden devam ediyor.  Şırnak ve Hakkari’de belirlenen Mağara alanlarında saklanan Teröristler, ağır kayıplar verirken, çok sayıda Mühimmatlarda ele geçirilmeye başlandı.  Teröristler neye uğradığına şaşarak, kaçacak delik arıyorlar. Ama Hava be Karadan çok iyi operasyonlar yapılmaya devam ediliyor.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir