20 Ocak 2017 , Cuma
ANASAYFA / SAĞLIK

SAĞLIK

Son dakika Sağlık haberleri, en son Sağlık haberleri, Sağlık haberleri burada, haber oku | Sağlık

Nutella Yasaklanıyor!

Avrupa Gıda Konseyi Otoritesi'nin (EFSA) palmiye yağı raporu ortalığı ayağa kaldırdı. Bu rapordan en çok etkilenen ise Nutella oldu. Birçok Avrupa ülkesine palmiye yağı içeren gıdalar raflardan indiriliyor.

Daha Fazla »

Nutella Kanser Sebebi!

Avrupa Gıda Konseyi Otoritesi (EFSA), Nutella'nın kanserojen madde içerdiğini açıkladı. Nutella'nın üretici firması Ferrero ise iddiaları reddetti. Ferero, konuyla ilgili bir reklam filmi hazırlattı.

Daha Fazla »

Bir Haftada Sivilceleri Yok Eden Ev Yapımı Krem

Özellikle gençlerde görülen ve can sıkan sivilcelerden artık kurtulmak çok kolay bir durum haline geldi. Çözümü zor olan ve uzun süre geçmeyen sivilce problemi için artık doğal bir yöntem var. Bir haftada sivilceleri yok eden ev yapımı kremi hazırlamanız çok basit. Sivilcelerinizden bir haftada kurtulmak için size gerekli malzemeler: 2 …

Daha Fazla »

Erkeklerde Kanseri İşaret Eden Belirtiler

Son yıllarda çağımızın hastalığı olan kanser, hem kadınlar için hem e erkeler için endişe yaratan bir durumdur. Kanser hastalığı, erken teşhis tedavi süreci kolaylaştırır. Bu sebeple kanser hastalığının belirtilerinin bilinmesi oldukça önemlidir. Erkelerde kanseri işaret eden belirtileri sizlerle paylaşıyoruz.

Daha Fazla »

Rektum Kanseri Tedavisi

Rektum kanseri tehlikeli bir kanser türü olarak literatürde yerini almıştır. Gelişen teknoloji ile beraber eskiye oranla rektum kanserini yenmede büyük gelişmeler sağlanmıştır. Rektum kanseri tedavi yöntemleri nelerdir ?

Daha Fazla »