Hipnoz ile Vajinismus Tedavisinde Başarıya Ulaşmanın Püf Noktaları

Hipnoz ile Vajinismus tedavisi kadınlara umut olmaya devam ediyor. Hipnoz ile Vajinismus tedavisini başarıyla sonuçlanmasını sağlayan kriterler neler?


Hipnoz ile Vajinismus tedavisi kadınlara umut olmaya devam ediyor. Hipnoz ile Vajinismus tedavisini başarıyla sonuçlanmasını sağlayan kriterler neler?

HİPNOZ İLE VAJİNİSMUS TEDAVİSİ KESİN SONUÇ VERİR Mİ?

Vajinismus tedavisinde yapılan en büyük hata tedaviyi teknik bir müdahaleden ibaret görmektir. Yani Vajinismus tedavisi doktordan veya hastanenin teknik donanımından ibaret değildir. Bu tedavide kesin sonuç isteyenler buraya dikkat etsin lütfen! Bu tedavinin olmazsa olmaz 3 kriteri vardır. Bunlarda biri bile olmadığında tedavinin olumsuz sonuçlanma olasılığında ciddi artış görülür. Tedaviyi yürüten Doktorunuzun teknik bilgisinin yeterli düzeyde olmasının yanı sıra hastadaki iyileşme arzusu ile erkeğin sadece fiziki anlamda değil manevi olarak da eşinin yanında olma gayreti hayati önem taşır.

HİPNOZ İLE VAJİNİSMUS TEDAVİSİ SÜRECİNDE ACI DUYULUR MU?

Tedavi sürecinde acı duymayacağınıza emin olabilirsiniz. Eğer ki zar ile ilgili bir ağrı sızı olması durumunda hekim anında müdahale ederek hipnoz yöntemi veya  ağrı kesici kremler ile huzurlu bir tedavi süreci geçirmenizi sağlayacaktır.

HİPNOZ İLE VAJİNİSMUS TEDAVİSİ BİTTİKTEN SONRA HASTALIK TEKRARLAR MI?

Vajinismus tedavisi öğrenmeye bağlı olarak gerçekleştirilir. Yani bu durumu araba kullanmayı öğrenmek, yüzmeyi öğrenmek gibi düşünebilirsiniz. Yüzmeyi öğrenen kişi yüzmeyi unutur mu? Tabiki hayır.

HİPNOZ SÜRECİNDE NELER YAŞANIR?

Hipnoz uyku ile uyanıklık arasında bir noktada gerçekleşen bir süreçtir. Kasılmalarınızın yerini gevşemeye bırakan bir uygulamadır. Hipnoz esnasında öğrenme hızlı gerçekleşecektir. Hipnoz esnasında farkındalık üst düzeydedir.

Cildin Yaşlanmasını Durduran 5 Altın Kural Haberi için Tıklayınız

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Sosyal Medya Bağımlılığı Panik Atak Sebebi!

Çağın hastalığı Sosyal Medya! Teknolojinin baş döndürücü gelişimi hayatımıza sağladığı faydaları kadar, başımıza açtığı belaları ile de tartışma konusu olmaya devam ediyor. Gelişen teknoloji yaşam tarzı ve gündelik alışkanlıklarda hızlı değişikliklere neden oluyor. Peki insan metabolizması bu hızlı değişime ne kadar ayak uydurabiliyor? Bu soru uzun bir süredir uzmanların araştırmalarının temelini oluşturuyor. Ancak araştırma sonuçları, ne yazık ki teknolojinin sunduğu nimetler gibi ışık saçmıyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir