27 Temmuz 2017 , Perşembe
ANASAYFA / Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni / Grantee and Editor in Chief

Seçkin ERSELİM

seckin@surmansethaber.com

Şef Editör / Managing Editor

Necdet GÜNER

necdet@surmansethaber.com

Editörler / Editors

Alev YILMAZ

alev@surmansethaber.com

Pınar YILMAZ

pinar@surmansethaber.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Ayşe ERALP

ayşe@surmansethaber.com

Köşe Yazarları / Columnists

Volkan YILMAZ

volkan@surmansethaber.com

Ercan GÜNER

ercan@surmansethaber.com

Seckin ERSELİM

seckin@surmansethaber.com

Ahmet Alper ERALP

ahmet@surmansethaber.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Murat HEKİMOĞLU

Reklam İçin İletişim E-Postası / E-mail for Advertisement

reklam@surmansethaber.com

İLETİŞİM – E-MAİL / Communication

Haber Merkezi:

CEP TEL NO: 0 ( 532 ) 524 89 01

info@surmansethaber.com

Gizlilik Politikası
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan surmanset haber sorumlu tutulamaz. (Bkz. Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkeleri) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2016 surmanset haber tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları surmansethaber.com’a aittir. surmansethaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar surmansethaber’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Surmansethaber’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Surmansethaber’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the surmansethaber.com. However, sometimes the surmansethaber.com uses third parties to process your information. surmansethaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the surmansethaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the surmansethaber we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the surmansethaber.com and its services. When you use surmansethaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the surmansethaber.com cookies section of our full Privacy Policy