24 Temmuz 2017 , Pazartesi

2016 Asya Güzeli Yuliya Dedova, Bodrum’da Köylü Güzeli Oldu!

Güzelliğiyle nefes kesen Kazakistan’nın Asya Güzeli seçilen modeli Yuliya Dedova, çekimler için Bodrum’a geldi. Çekimlerde köylü güzeli olan Yuliya Dedova’ya yoğun ilgi vardı.


yu1

5 GÜN BOYUNCA BODRUM’DA KALACAK

Ekim ayında yapılan Asya Güzelik yarışmasında 1. Seçilen Yuliya Dedova Bodrum’da. 5 yıldızlı bir otel ve SPA’nın katalog çekimleri için Bodrum’a gelen Yuliya Dedova çekimler için köylü kızı oldu. 2017’de hizmete girecek olan otel ve SPA’nın reklam çekimlerinde 7 kişilik bir ekip çalıştı. Çekimler Sazköy mahallesi ve Mumcular mahallesinde 100 küsür yıllık Bodrum evlerinde gerçekleştirildi. Köylü kız kılığına giren Yuliya Dedova çekimlerden sonra, başka bir çekim için Antalya’nın yolunu tutacak.

yu2

BODRUM’UN TADINI ÇIKARDI

24 yaşında 1,85 cm boyundaki Yuliva Dedova modelliğin yanında aynı zamanda profesyonel bir Voleybol oyuncusu. Gümbet’te 5 yıldızlı bir otelde zamanını geçiren Dedova, çekimler dışında güneşin ve denizin tadını çıkardı. Çekimlerdeki pozlarının bir bölümünü kendi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

yuliya

DUBAİ’DE YAŞIYOR

Dubai’de yaşayan Yuliya Dedova, Bodrum’a yerleşmeyi düşünürmüsünüz? şeklindeki soruya neden olmasın demekle yetindi.

İLGİLİ HABER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

Rusya’nın Yeni Bombası: Sveta Bilyalova

 

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir