27 Temmuz 2017 , Perşembe

Emrah’ın Oğlu Tayfun Erdoğan, Doğum Gününde Babasına Ağır Konuştu!

Emrah bu akşam Aşk ve Mavi dizisiyle izleyiciyle buluşacak. Emrah’ın bir süre önce şarkıcı Sibel’den Elyesa adını verdiği oğlu Dünya’ya gelmişti. Emrah’ın reddettiği diğer oğlu Tayfun Erdoğan ise doğum gününde yayınladığı mesajda babasına ağır konuştu.


Şarkıcı Emrah’ın, 1990 yılında Bursa’da verdiği bir konserden sonra hayranı olan Ebru Çolak isimli genç kızla tek gecelik bir kaçamak yaşadı. Ancak bu kaçamak Emrah’a ve Ebru Çolak’a pahalıya mal oldu. Emrah’la birlikte olan Ebru Çolak, o gece hamile kalmış ve bir erkek çocuk dünyaya getirmişti. Yıllarca oğlunu reddeden ve nüfusuna almayan Emrah, Tayfun Erdoğan’ın mahkeme huzuruna %99,9 oğlu olduğu ispatlanınca mecburen nüfusuna almak durumunda kalmıştı.

tay2

TAYFUN 26 YAŞINA BASTI

Aradan yıllar geçti ve küçük Tayfun dün 26 yaşına bastı. Sosyal medya hesabında yayınladığı mesajda resmen içini döktü. Mesajı okuyanların yüreğini burktu.

tay

İLGİLİ HABER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

Emrah, Oğlu Elyesa İle İlk Kez Poz Verdi

TAYFUN’UN PAYLAŞIMI

Tayfun mesajına, “Bundan 26 yıl önce istenmeyen bir çocuk Dünya’ya geldi! O çocuk bir yaş daha büyüdü, olgunlaştı, öğrendi. Bu hayat büyüttü beni ve öğretti. Ve öğrettiği en önemli şey ‘Babana bile güvenmeyeceksin bu hayatta!’ tecrübesi oldu.” şeklinde başladı.

İYİ Kİ ANNEM VAR!

Tayfun mesajını, “Ya annem de olmasaydı bu hayatta? Bana ne olurdu, nerede olurdum, kim bilir! İyi ki annem var yanımda! Ve sizler varmışsınız yanımda! Doğum günümde mesaj atan herkese sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız, iyi ki yanımdasınız! Benim diğer ailemde siz olmuşsunuz, Allah hepinizden razı olsun.” Şeklinde tamamladı.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Yorum

  1. ya valla anlamıom emrah abi nedenn böyle yapıoki oda senin oğlun demi senin kanını taşıyo senin soyadını taşıyo siz bugn izlediniz mi evleneceksen gel i bu adam benim babam şarkısı çaldı ya tayfun abiyi izlerken benim içim cız etti ağladm sen izlemdin mi emrah abi oğlunu yazık değilmi ona onun suçu ne ki babasızlık çekio bence emrah abi inadını kır bana inanmayanlar evleneceksen gel 28/02/2017 izleyn bu tarihinkini yazık valla o şarkı calınca yüzünü görmeniz lazm canm abim ya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir