24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Aleyna Tilki’den Aziz Kiraz’a Destek

Son zamanlarda yaşı ve sahne almasıyla gündeme gelen Aleyna Tilki, geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye’de finalist olan Aziz Kiraz’a destek verdi.


Son zamanlarda yaşı ve sahne almasıyla gündeme gelen Aleyna Tilki, geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye’de finalist olan Aziz Kiraz’a destek verdi.

16 yaşındaki Aleyna Tilki, 4 Kasım ilk konserini verecek olan 18 yaşındaki Aziz Kiraz’ın sosyal medyadan afişini paylaştı. Kendini TV8 ekranlarında yayınlanan O ses Türkiye’de duyuran sonra ‘Efso’ şarkısı ile çıkış yapan Aziz Kiraz ilk konserini İstanbul Asmalimescit’te bir gece kulübünde verecek.

qqq

SOSYAL MEDYADAN DESTEK VERDİ

Aleyna Tilki sosyal medyadan konserin afişini koyarak genç şarkıcı Kiraz’a destek verdi. Daha 14 yaşında iken Yetenek Sizsiniz ’de büyük bir beğeni alan Aleyna Tilki gibi Aziz Kiraz’da O Ses Türkiye’de beğeni toplamıştı. Verilen bu desteğin bu kadar konuşulmasının sebebi ise, Aleyna Tilki’nin 16 yaşında olmasına rağmen gece kulüplerinde sahne almasıdır. Bakanlığın sahneye çıkmasına izin vermediği Aleyna Tilki: Yasalara saygım sonsuz. Büyüklerimin yönlendirmesine bağlıyım. Gerekirse 18 yaşına kadar beklerim, acelem yok ifadelerini kullandı.

qqqq

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir