22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Angelina Jolie Cinsel Tercihini Değiştirdi

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie cinsel tercihini değiştirdi. Biseksüel olduğu herkes tarafından bilinen Angelina Jolie erkekleri hayatından tamamen çıkardı.


Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie cinsel tercihini değiştirdi. Biseksüel olduğu herkes tarafından bilinen Angelina Jolie erkekleri hayatından tamamen çıkardı.

Biseksüel olduğu bilenen ünlü oyuncu Angelina Jolie’nim erkekleri hayatından komple çıkardığı iddiası dünya magazin basınına bomba gibi düştü. Geçtiğimiz aylarda kendi gibi oyuncu olan eşi Brad Pitt’le ayrılma kararı almıştı. Angelina Jolie ayrılık kararı ile sadece eşi Brad Pitt’ten ayrılmıyor. İddiaya göre Angelina Jolie tüm erkeklerle işinin bittiğini net bir şekilde belirtti.

aaaaa

Angelina Jolie’nin Biseksüel Olduğu Biliniyor

Biseksüelliği bilinen Angelina Jolie ünlü oyuncu Brad Pitt ile 11 yıldır birlikteydiler. İkilinin 3 evlatlık 3 biyolojik çocuğu olmasına rağmen boşanmaları hala gündemden düşmüyor. Boşanma haberi çıktıktan sonra eski lezbiyen sevgilisi Jenny Shimizu ile görüşmeye başlayan Angelina Jolie, erkekleri hayatından tamamen çıkardığını söylediği belirtildi.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir