22 Temmuz 2017 , Cumartesi

“Anne” Dizisinin Küçük Yıldızı Beren Gökyıldız’ın Aylık Kazancı Ne Kadar?

Star TV’nin çiçeği burnunda dizisi “Anne” çok sevildi. Dizinin bu kadar sevilmesinde, ekibin minik oyuncusu Beren Gökyıldız’ın tatlılığının katkısı çok büyük. Peki Beren Gökyıldız ne kadar kazanıyor?


Star Tv’nin reytingleri alt üst eden yeni dizisi “Anne” oldukça dikkat çekti. “Anne” dizisinde ise oyuncuları arasındaysa 7 yaşındaki minik oyuncusu Beren Gökyıldız sempatikliğiyle dikkat çekiyor.

b1

BEREN GÖKYILDIZ NE KADAR KAZANIYOR?

Anne dizisinde Melek rolüyle karşımıza çıkan Beren Gökyıldız diziden bölüm başı kazandığı ücret ise 5.000 TL. Aylık kazancı 20.000 TL’yi bulan küçük yıldız daha öncede dondurma reklamında oynamıştı.

Beren Gökyıldız, dizede başrolü Vahide Perçin ve Cansu Dere gibi oyuncularla paylaşıyor.

2009’da Dünyaya gelen minik Beren İstanbul doğumlu. Beren ilköğretim 1. Sınıfa gidiyor. Minik Beren oyunculuk ve okulu birarada götürmekte zorlanmasına rağmen, derslerini asla ikinci plana atmadığının altını çiziyor.

b4

 

BAŞKA OYUNCULUK TECRÜBELERİ DE OLDU

Yaşı küçük olmasına rağmen oyunculuk konusunda oldukça hünerli olan Beren Gökyıldız, daha öncede Fox TV’de ekranlara gelen “Kocamın Ailesi” dizisinde ve Show TV’de ekrana gelen “Güldüy Güldüy” isimli komedi programında rol almıştı.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir