26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Arda Turan Ve Aslıhan Doğan Artık Beraber Değiller

Son dönemlerde adı farklı kadınlarla anılmaya başlayan Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan’dan ayrıldığı iddia edildi.


Son dönemlerde adı farklı kadınlarla anılmaya başlayan Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan’dan ayrıldığı iddia edildi.

d

Barcelona forma giyen milli gururumuz Arda Turan, geride bıraktığımız günlerde manken Didem Soydan’la yakınlaştığı iddiaları ve son olarak Ebru Şallı ile mesajlaşmaları magazin basınına düşmüştü. Son bir senedir bir barışık bir dargın ilişki yaşadığı Aslıhan Doğan’dan ayrıldığı iddia edildi. Daha öncede 3 kez ayrıldıkları bilenen çiftin bir ay önce kavga ettikleri ortaya çıkmıştı. Kavga sonrası Aslıhan Doğan bu iddiaları yalanlamıştı. Yapılan yalanlamalara rağmen ikilinin 20 gün önce ayrıldığı konuşuluyor. Ayrılığın altında Arda Turan’ın evliliğe sıcak bakmamasının yattığı söylenildi. Barcelona’da oynayan milli futbolcu Arda Turan’ın adı geçen günlerde önce Didem Soydan ile anılmış, dün ise sosyal medyada Ebru Şallı ile konuşmaları ortaya çıkmıştı.

dd

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir