20 Şubat 2017 , Pazartesi

Ayberk Atilla Kanser Hastalığına Yakalandı

Tiyatro oyuncu 71 yaşındaki Ayberk Atilla kanser hastalığına yakalandı. Usta oyuncudan gelen kötü haber sevenlerini üzdü.


 Tiyatro oyuncu 71 yaşındaki Ayberk Atilla kanser hastalığına yakalandı. Usta oyuncudan gelen kötü haber sevenlerini üzdü.

Son zamanlarda dizi oyunculuğu ile ekranlara gelen Ayberk Atilla çağımızın hastalığı kansere yakalandı. Son olarak Kiralık Aşk ve Seksenler dizilerinde sevenleriyle buluşan usta oyuncudan üzücü haber geldi. Mesane kanseri tedavisi gören Aybek Atilla, hastanede müşahede altına alındı.

AYBERK ATİLLA KİMDİR

18 Eylül 1946’da İstanbul’da doğdu. Ayberk Atilla Türk sinema ve tiyatro oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Tiyatro hayatına lale Oraloğlu tiyatrosunda başlamıştır. Ardından sırasıyla Münir Özkul Tiyatrosu, Altan Karındaş Tiyatrosu, Enis Fosforoğlu Tiyatrosu gibi tiyatrolarda çalıştı. Sinema ve dizi oyunculuğu da yapan usta oyuncu Ayberk Atilla, yeniden tiyatroya döndü. Son olarak BKM oyuncuları kadrosuna girdi. Ekranlarda ise son olarak Kiralık Aşk ve Seksenler dizilerinde rol aldı.

Check Also

Rasim Ozan Kütahyalı’dan Nusret Taklidi Geldi

Dün oynanan Fenerbahçe-Adanaspor karşılaşması sonrasında Rasim Ozan Kütahyalı’dan canlı yayında Nusret taklidi geldi. Kütahyalı yaptığı taklit ile gündem oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir