22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Britney Spears Yürekleri Hoplattı.

Britney Spears, Colin Tilley’in yönettiği ve Tinashe ile düet yaptığı yeni klibinde yürekleri hoplattı. Yepyeni olan video klibi Slumber Party’yi paylaştı.


Britney Spears, Colin Tilley’in yönettiği ve Tinashe ile düet yaptığı yeni klibinde yürekleri hoplattı. Yepyeni olan video klibi Slumber Party’yi paylaştı.

rrrrr

Britney Spears, yeni video klip haberini şarkının sözlerinde alıntı yaparak” Bu gece uyumayacağız” ifadesi ile sevenleri ile paylaştı. Glory albümünden yayınlanan ilici klip olan Slumper Party’de esas dikkat çeken olay ünlü şarkıcının enerjik ve iyi görünmesiydi. Uzun bir adan sonra Britney Spears bu kadar olumlu ve iyi görünmesi hayranlarını sevindirdi. Son yıllarda yaşadığı olaylarla ve skandallarla gündeme gelen Spears müzikte eski başarısı yakalamıyordu. Bu kez yeni klibinde cüretkar parti sahnelerin yer alması, harika bir görüntüsünde olması ve seksi danslarıyla sevenlerini etkilemeyi başardı. Bu değişimle Britney Spears sosyal medyayı sallamayı başardı.

rrrr

rrr

rr

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir