21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Caner Çalışır Yoğun Bakımda!

Sosyal medya fenomenlerinden olan Caner Çalışır komaya girdiği öğrenildi. Caner Çalışır, kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Kerimcan Durmaz’la çektiği kısa videolar tanınmıştı.


Sosyal medya fenomenlerinden olan Caner Çalışır’ın komaya girdiği öğrenildi. Caner Çalışır, kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Kerimcan Durmaz’la çektiği kısa videolar tanınmıştı.

cane

Kerimcan Durmaz’ın kankası olarak ünlenen sosyal medya fenomenlerinden Caner Çalışır rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan Caner Çalışır’ın sağlık durumu’nun ciddi olduğu öğrenildi. Caner Çalışır’ın sağlık durumu, kısa sürede Twitter’ın en çok konuşulan olayı haline geldi.

cane2

CANER ÇALIŞIR KİMDİR?

Eğitimini Radyo-Televizyon  üzerine alan Caner Çalışır’ın ünlenmesi akademik eğitiminin devamı olarak gerçekleşmedi. Popüler kültürün ürünü olarak karşımıza çıkan Caner Çalışır, çektiği bir Vine ile şöhreti yakaladı. Arkadaşı Berna Arıcı’yla tatilde çektiği Vine’ın büyük ilgi görmesiyle bir anda şöhreti yakalayan Caner Çalışır, sanat camiasına hızlı bir giriş yapmış oldu.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir