26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Caner Çalışır’ın Sağlık Durumu

Apar topar hastaneye kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi edilen sosyal medya fenomeni Caner Çalışır’ın sağlık durumu hakkında hastane açıklama yaptı.


Apar topar hastaneye kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi edilen sosyal medya fenomeni Caner Çalışır’ın sağlık durumu hakkında hastane açıklama yaptı.

Sosyal medya fenomeni Kerimcan durmaz’ın kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan kankası Caner Çalışır dün organ yetmezliği sebebiyle apar topar hastaneye kalıdırılmış ve yoğun bakıma alınmıştı. Son günlerde solunum yetmezliğinden şikayet ettiği söylenen, Caner Çalışır için ilk açıklama hastane tarafından yapıldı.

 

İLK RESMİ AÇIKLAMA

Hastane yönetimi, ‘Hastanemize dün getirilen Caner Çalışkan’a Acil servisimiz ilk müdahalesini gerçekleştirmiştir. Organ yetmezliği ve Kalp yetmezliği rahatsızlıkları saptanmış ve görülen lüzum üzerine yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştır. Hastanın sağlık durumu düne göre daha iyidir ve dahada iyiye gittiği saptanmıştır. Tüm iyi gelişmelere rağmen hayati tehlikeyi atlatamamış olup, durumu ciddiyetini korumaktadır.’ şeklinde açıklama yaptı.

can1

 

KERİMCAN DURMAZ YAKIN ARKADAŞINI YALNIZ BIRAKMIYOR

Diğer bir açıklama da Caner Çalışır’ın yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz’dan geldi. Caner Çalışır’ın hasta yatağında yazdığı notu takipçileriyle paylaştı.

can

Kerimcan Durmaz, ‘Canerciğim kağıda “Ablan Star” yazıp bana göndermiş. Kendisini az önce gördüm düne göre daha iyi. Dualarımız kabul oldu. Bizimle kalacak inşallah. Dualarınızı eksik etmeyin.’ dedi.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir