22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Cesur ve Güzel’in Sühan’ı, Tuba Büyüküstün’ün Aylık Kazancı

Tuba Büyüküstün bu senenin en sükseli projelerinden biri olan, Star TV’de ekranlara gelen Cesur ve Güzel dizisiyle ekranlara dönüş yaptı. Tuba Büyüküstün’ün diziden aldığı bölüm başı ücretle dizi sektörünün en çok kazananlarından birisi oldu.


tub
Tuba Büyüküstün bu senenin en sükseli projelerinden biri olan, Star TV’de ekranlara gelen Cesur ve Güzel dizisiyle ekranlara dönüş yaptı. Tuba Büyüküstün’ün diziden aldığı bölüm başı ücretle dizi sektörünün en çok kazananlarından birisi oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Star TV’de ekranlara gelen, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün yer aldığı Cesur ve Güzel dizisi yayınlandığı ilk bölümüyle izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başardı. Oldukça yüksek bir bütçeye sahip olan dizi beklendiği üzere yüksek bir reyting aldı. Sezonun en iddialı yapımlarından olan Cesur ve Güzel ilk bölümünün yayınlandığı 10 Kasım Perşembe akşamının en çok izlenen programlarından biri olmayı başardı. Güçlü oyuncu kadrosuyla zirveye göz kırpan Cesur ve Güzel’in bu büyük başarısının sırrı dizi ekibinin uyumlu çalışması olarak gösteriliyor. Özellikle başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün gibi sekterün en gözde oyuncularının güzel bir kimya yakalaması dizinin en sempatik yönü olarak göze çarpıyor. Peki bu iki ünlü yıldız oyuncuyu aynı projede buluşturmak  Ay Yapım’a kaça patladı dersiniz?

tub4

TUBA BÜYÜKÜSTÜN CESUR VE GÜZEL’LE EKRANLARA DÖNDÜ

Tuba Büyüküsütn en son 2014 yılında yayınlanmaya başlayan Kara Para Aşk dizisiyle karşımıza çıkmıştı. Tuba Büyüküstün, şimdide Cesur ve Güzel isimli projeyle izleyici karşısına çıktı. Tuba Büyüküstün 2014 yılında yine bir Ay Yapım projesi olan Kara Para Aşk dizisinden bölüm başı kazancı 65.000TL’ydi.

tub1

TUBA BÜYÜKÜSTÜN ÜCRETİNİ KATLADI

2014 yılında Kara Para Aşk dizisinden bölüm başı kazancı 65.000TL olan Tuba Büyüküstün aradan geçen iki yılda ücretine büyük oranda zam yaptı. Ay Yapım Tuba Büyüküstün’ü Cesur ve Güzel projesine ikna edebilmek için bölüm başı 100.000TL kazanç teklif etti.

tub6

TUBA BÜYÜK ÜSTÜN AYLIK KAZANCI EN YÜKSEK KADIN OYUNCU OLDU

Ay Yapım’ın Cesur ve Güzel dizisi için Tuba Büyüküstün’e ödediği ücret Türk dizi piyasasında bir kadın oyuncuya ödenen en yüksek rakam olma özelliğini de taşıyor. Tuba Büyüküstün’ün sadece Cesur ve Güzel dizisinden elde edeceği aylık kazancı 400.000TL’yi bulacak. Üstelik anlaşma gereği Ay Yapım bu ücretin ilk 10 bölümlük miktarını, Tuba Büyük Üstün’e peşin olarak ödemiş durumda.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir