26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Dilan Çıtak Öpüşürken Yakalandı

İmparator İbrahim Tatlıses’in kızı olan Dilan Çıtak, babsının bütün uyarılarına rağmen aşkını doya doya yaşıyor. Dilan Çıtak geçen gece sevgilisi Levent Dörtel ile bir konserde romantik anlar yaşadı.


İmparator İbrahim Tatlıses’in kızı olan Dilan Çıtak, babasının bütün uyarılarına rağmen aşkını doya doya yaşıyor. Dilan Çıtak geçen gece sevgilisi Levent Dörtel ile bir konserde romantik anlar yaşadı.

Babası İbrahim Tatlıses’in ayrılması istediği sevgilisi Levent Dörtel ile konsere giden çift öpüşürken yakalandı. Dilan Çıtak’ın sevgilisi fotoğraf çekenlere “ Beni İbrahim Tatlıses’le papaz etmeyin” diyerek itiraz etti

zz

İLGİLİ HABERİ OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

Mert Alaş’dan, Kim Kardashian’ın Kardeşine Çıplak Fotoğraflı Doğum Günü Tebriği!

Bu İlişkiyi İstemiyor

Dilan Çıktak ve sevgilisi Levent Dörtel 2 yıla yakındır aşk yaşıyor. Babasının dediklerini hiçe sayan Çıtak, ilişkisine devam ediyor. Beyoğlu’nda eğlenmeye çıkan çift Merve Özbey’i dinlerken görüntülendi. Konser süresince samimi anlar yaşayan çift, bol bol sarıldılar ve öpüştüler. Flaşların patladığını gören Levent Dörtel, hemen sevgilisi Dilan Çıtak’ın yanından uzaklaştı. Herkesin merakla beklediği konu, İmparator İbrahim Tatlıses’in buna nasıl tepki vereceğidir. Bilindiği üzere Tatlıses hiçbir zaman bu ilişkiyi desteklemedi.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir