22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Emrah, Oğlu Elyesa İle İlk Kez Poz Verdi

Ünlü şarkıcı Emrah, yakında ATV’de yayınlanacak Aşk ve Mavi: Götür Beni Gittiği Yere dizi setinde, minik oğlu Elyesa ile ilk kez pozlar verdi.


Ünlü şarkıcı Emrah, yakında ATV’de yayınlanacak. Aşk ve Mavi: Götür Beni Gittiği Yere dizi setinde, minik oğlu Elyesa ile ilk kez pozlar verdi.

4 Kasım’da ATV ekranlarında gelecek olan ‘ Aşk ve Mavi: Götür Beni Gittiğin Yere’ dizisinde başrolü güzel oyuncu Burcu Kıratlı paylaşacak. Emrah yeni dizisi için bir süredir Kapadokya’da yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu çekimlerde Emrah’ı minik oğlu Elyesa ve kız çocuklarına altı aylık hamile olan eşi Sibel Erdoğan yalnız bırakmıyor. Çekimler de bir dergiye, oğlu Elyesa ile pozlar verdi.

NE ZAMAN MUTLU OLACAĞINI SÖYLEDİ

emrah2

Açıklamalarda bulunan Emrah, minik oğlu Elyesa’nın bir birey olduğunda ve kendi kararlarını kendi alabildiğinde mutlu olacağını söyledi. Oğlunun babasının şöhreti ile anılmadığında, ailesine saygılı bir insan olduğunda kendisinin çok mutlu olacağını ifade etti. Kendisinin ve eşinin Elyesa’ya hayatının her alanında destek vereceğiz. dile getiren Emrah, ona kalan sadece kendi ayaklarının üstünde durabilmesidir diyerek acıkmalarını bitirdi.

İLGİLİ HABER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

Emrah’ın Oğlu Tayfun Erdoğan, Doğum Gününde Babasına Ağır Konuştu!

AŞK VE MAVİ: GÖTÜR BENİ GİTTİĞİN YERE FRAGMANI

Merakla beklenen dizin genel fragmanları yayınlandı. Fragmanları ile büyük beğeni alan dizi 4 Kasım günü ATV ekranlarında başlayacak.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir