20 Şubat 2017 , Pazartesi

Gülşen’in Yeni Doğan Bebeğine Öyle Bir İsim Koydu ki!

Şarkıcı Gülşen doğum yaptı. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftinin bebeği resmen gündemi değiştirdi. Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu’nun bebeğine koydukları isim sosyal medyayı salladı.


Şarkıcı Gülşen doğum yaptı. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftinin bebeği resmen gündemi değiştirdi. Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu’nun bebeğine koydukları isim sosyal medyayı salladı.

Sanatçı Gülşen ile Aranjör Ozan Çolakoğlu 5 yıllık ilişkilerini İspanya’da nikah masasına taşımışlardı. Barselona’da kıyılan nikah sırasında Gülşen’in hamile olduğu sonradan anlaşılmıştı.

GÜLŞEN, DOĞUMA KADAR ÇALIŞTI

Şarkıcı Gülşen doğum zamanına kadar iş temposuna ara vermeden devam etti. Gülşen bu süreçte hamile haliyle bol bol magazin sayfalarını süsledi.

İLK ZİYARETÇİSİ DEMET AKALIN OLDU

Doğum zamanı geldiği için Gülşen dün gece hastaneye yatırıldı. Gülşen, hastaneye yatar yatmaz ilk ziyaretçisi şarkıcı Demet Akalın oldu. Gülşen bugün bebeğini Dünya’ya getirdi.

GÜLŞEN’İN BEBEĞİNİN İSMİ

Pop müziğin kraliçesi Gülşen bu sabah kendi prensini Dünya’ya getirdi. Gülşen bir erkek çocuk sahibi oldu. Hem Gülşen’in hemde bebeğinin sağlık durumu iyi. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, bebeklerine ilginç bir isim koymayı tercih etti. Uzun süre isim düşünen çift oğullarını ‘Azur Benan’ ismini koydu.

AZUR BENAN İSMİNİ ANLAMI NEDİR?

Minik Azur Benan’a, Benan ismini annesi Gülşen’in, Azur ismini ise babası Ozan Çolakoğlu’nun verdiği öğrenildi. Benan, örnek gösterilen kişi anlamına geliyor. Azur, ise gökyüzü mavisi anlamına geliyor.

>>>Angelina Jolie ile Brad Pitt Anlaştı!<<< Haberi için Tıklayınız

Check Also

Rasim Ozan Kütahyalı’dan Nusret Taklidi Geldi

Dün oynanan Fenerbahçe-Adanaspor karşılaşması sonrasında Rasim Ozan Kütahyalı’dan canlı yayında Nusret taklidi geldi. Kütahyalı yaptığı taklit ile gündem oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir