26 Temmuz 2017 , Çarşamba

HADİSE SAHNEDE YÜREKLERİ HOPLATTI

Türkiye’nin sevilen ve seksi şarkıcısı Hadise, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yavru vatan Kıbrıs’ta konser verdi. Fazla kiloları ile dikkat çeken Hadise konser boyunca yürekleri hoplattı.


Türkiye’nin sevilen ve seksi şarkıcısı Hadise, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yavru vatan Kıbrıs’ta konser verdi. Fazla kiloları ile dikkat çeken Hadise konser boyunca yürekleri hoplattı.

hadise-4

Seksi sanatçı Hadise Kıbrıs’ta verdiği konserle gelenlerin yüreklerini hoplattı. Kıbrıs Savoy Ottoman Palace’da sahneye çıkan Hadise’nin iddialı elbisesi üzerine dar gelince konser boyunca dans figürlerinde çok zor anlar yasadı. Elbisesinin darlığı izleyicinin yüreğini hoplattı.  Birçok kez kiloları ile gündeme gelen Hadise, konuyla ilgili açıklama yapmıştı. Hadise “Kilomun sürekli gündemde olması beni incitiyor. Aynaya baktığında kendimi gayet iyi hissediyorum. Bu da bana yetiyor” demişti.

KİLOSU YÜZÜNDEN DAVALIK OLMUŞTU

hadise

Geçtiğimiz dönemlerde anlaşma yaptığı şirket tarafından kardeşi Derya Açıkgöz’ün kıyafetlerini giydiği için dava açılan Hadise, ilk defa açıklamalarda bulundu. Adalete güvendiğini söyleyen Hadise” Hiçbir yere kaçamadım. Dava süreci devam ettiği için yorum yapmak doğru olmaz. Bir yere kaçmadım ya da kendimi eve kapatmadım. Uzun yıllardır aynı ekiple çalışıyorum” dedi.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir