24 Temmuz 2017 , Pazartesi

İçerde Dizisinin Melek’i Bensu Soral’ın Aylık Kazancı

Hande Soral’ın kardeşi, olan oyuncu Bensu Soral İçerde dizisindeki Melek rolüyle büyük beğeni topluyor. Ablası Hande Soral’ın da eğitimiyle özel olarak ilgilendiği Bensu Soral verdiği emeklerin karşılığını maddi olarak da almaya başladı.


Hande Soral’ın kardeşi olan oyuncu Bensu Soral İçerde dizisindeki Melek rolüyle büyük beğeni topluyor. Ablası Hande Soral’ın da eğitimiyle özel olarak ilgilendiği Bensu Soral verdiği emeklerin karşılığını maddi olarak da almaya başladı.

Hikayeleri peri masallarını andıran iki oyuncu kardeş Hande Soral ve Bensu Soral’ın bir anda değişen hayatları ilgi çekiyor. Tolga Çevik’in büyük beğeni kazanan komedi programına seyirci olarak katılan Hande Soral seyirciler arasından sahneye davet edilenler arasında olması genç kızın o programla birlikte hayatını değiştirdi. Çok kısa süre sahnede kalmasına rağmen oyunculuğu ve güzelliğiyle yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Programdan sonra birçok teklif alan Hande Soral bu tekliflerden birin değerlendirerek oyunculuk dünyasına da adım atmış oldu. Küçük Kadınlar dizisiyle başlayan oyunculuk macerasına başka projelerle devam eden Hande Soral bu piyasada kalıcı olmayı başardı.

ic2

ABLASININ DESTEĞİYLE OYUNCULUĞA ADIM ATTI

Oyuncu piyasasında tutunmayı başaran Hande Soral kendisinden 4 yaş küçük güzeller güzeli kardeşi Bensu Soral’a da oyuncu olabilmesi için büyük destek verdi. Bensu Soral’ın güzelliğine diyecek yoktu, sadece güzelliğinin hatırına bile dizi film teklifi alabilirdi. Ancak bu işi laykıyla yapabilmek ve kalıcı olabilmek için iyi bir eğitim alması şarttı. Hande Soral özellikle oyunculuk konusunda kardeşinin iyi bir eğitim almasında ön ayak oldu.

BENSU ABLASINI GEÇTİ

Bugünlere gelmesinde ablasının emeği çok olan Bensu Soral şuan ki kazancıyla ablasını da geride bıraktı. Küçük Tatlı Yalancılar dizisinde canlandırdığı Aslı karakteriyle kendini kanıtlayarak, İçerde dizisinin yapımcısı Ay Yapım’ın dikkatini çekmeyi başardı. Büyük bir proje olan İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy’la birlikte başrol teklif edilen Bensu Soral’a karşılığında da dolgun bir maaş önerildi. Ay Yapım’ın oyunculuğunun henüz başında olan Bensu Soral’a bölüm başına 25.000TL verdiği biliniyor. Yani Bensu Soral sadece İçerde dizisinden aylık 100.000TL kazanıyor.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir