21 Ağustos 2017 , Pazartesi

IRİNA SHAYK’LA MERT ALAŞ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Dünyaca ünlü top model Irina Shayk, ünlü moda fotoğrafçısı Mert Alaş ile Antalya’daki tatilinden yeni bir fotoğraf paylaştı. Fotoğraf sosyal medyayı salladı.


Dünyaca ünlü top model Irina Shayk, ünlü moda fotoğrafçısı Mert Alaş ile Antalya’daki tatilinden yeni bir fotoğraf paylaştı. Fotoğraf sosyal medyayı salladı.

Dünyanın en gözde ve popüler modeli Irina Shayk, bu aralara ünlü moda fotografçısı olan Mert Alaş ile birlikte Antalya’da hem iş hem de tatil yapıyor. Antalya’ya geldikleri ilk günden beri sosyal medyada dikkat çekici resimler paylasan çift, Antalya’dan yeni bir fotoğraf paylaştılar.

BEBEĞİMLE KAHVALTI

irina-2

Ünlü moda fotoğrafçısı Mert Alaş hafta sonu Irina Shayk’ın bir fotoğrafını paylaşıp altına ‘Rus bebeğimle Türk kahvaltısı’ yazarak Türkiye’de olduklarını duyurmuş ve iki ünlü ismin sosyal medyada binlerce beğeni topladı. Türkiye’de olmaktan çok mutlu olan yıldız top model Irina Shayk   sık sık Türkiye’ye geldiğini dile getirdi.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir