24 Temmuz 2017 , Pazartesi

İŞTE İÇERDE’NİN 6. BÖLÜMÜ

Show TV ekranlarında yayınlanan İçerde dizisi son bölümüyle nefesleri kesti. Yayınlandığı ilk bölümden bu yana herkesin ilgi ile izlediği İçerde dizinde bu Hafta merakla beklenen birçok soru cevabını buldu.


Show TV ekranlarında yayınlanan İçerde dizisi son bölümüyle nefesleri kesti. Yayınlandığı ilk bölümden bu yana herkesin ilgi ile izlediği İçerde dizinde bu Hafta merakla beklenen birçok soru cevabını buldu.

Show TV’de yayınlanan dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli, Mustafa Uğurlu gibi usta isimlerin yer aldığı İçerde dizisi dun aksam 6. Bölümüyle izleyicinin karsısına çıktı. Son yayınlanan bölümde Sarp ve Yusuf Müdürün sinsice hazırladığı oyunu öğrenen Mert bütün oyunu tersine cevirdi. Yusuf müdür Celal’i yakalamak için depo sevkiyatını basma planı yapar, ancak depoya son anda ulasan Mert orayı havaya uçurarak uyuşturucu dolu aracı alıp kaçmıştır. Celal’i yine elinden kaçıran Yusuf müdür çılgına döner ve şubede Celal’e haber uçuran köstebeği bulmak için planlar yapar.

Haini Bulmak İçin Oyun Başlıyor

mudur

Çılgına dönen Yusuf müdür, köstebeği bulmak için oyuna başvurur ancak Mert bu oyuna gelmeyecek. Şubedeki tüm adamlarına köstebek olduğunu söyleyen Yusuf müdür, kendisine ilk gelen ısım şüpheli olacaktır. Bu oyuna gelmeyen Mert, polis arkadaşı Aslan’ın çekmecesine bir telefon yerleştirir. Telefonu çekmecesinde bulan Aslan durumu anlatmak için Yusuf müdürün odasına gider ve böylece Yusuf müdürün aradığı ısım Aslan olacaktır. Bu durumdan kurtulduğunu sanan Mert’i Aslan takip etmeye baslar ve Celal başbasa konuştuğunu görür, hemen başbaşa konuşmayı videoya çeker. Bunu fark eden Mert, Aslan’ı yakalar ve birbirlerine silah çekerler. Patlama sesi duyulur, meraklar beklenen ise Mert Aslan’ı öldürdü mü yoksa Mert açığa mı çıkacak?

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir